22. februārī tika paziņoti ikgadējā konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs” 2017. gada rezultāti. Tirdzniecības centru grupā galveno balvu saņēma Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs „Valleta”.

 Konkursa ietvaros pēc slepenā pircēja metodes tika vērtēts tirdzniecības centra iekārtojums, kārtība un tīrība, apkalpošanas kultūra, informācijas pieejamība, preču klāsts un speciālie piedāvājumi. „Latvijas Labākais tirgotājs” uzvarētāja diplomu „Valleta” saņēma 10. reizi, papildus tam, galveno balvu – 5. reizi.

„Augsto novērtējumu saistu ar 3 faktoriem. Pirmkārt, lai apmeklētājiem arī turpmāk nodrošinātu patīkamu iepirkšanās pieredzi, pagājušajā gada otrajā pusē tika veikta „Valletas” 1. stāva labiekārtošana. Otrkārt, saku lielu paldies mūsu veikaliem, kas katru dienu iegulda lielu darbu pieprasīto preču un patīkamas apkalpošanas nodrošināšanā. Bet, treškārt, paldies mūsu pircējiem – valmieriešiem, Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un arī igauņiem –, kas jau vairāk kā 10 gadus par savu iepirkšanās vietu izvēlas „Valletu” un katru dienu liek mums domāt, kā attīstīties un veicināt konkurētspēju,” saņemot apbalvojumu, sacīja t/c „Valleta” vadītāja Evija Švarca.

Konkursu „Latvijas Labākais tirgotājs” rīko Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību. Konkurss ir nekomerciāls un atklāts – tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas konkursā piesakāmo uzņēmumu nozarē. Šogad kopā tajā piedalījās 124 uzņēmumi, no kuriem finālam tika izvirzīti 52. Objektus vērtēja konkursa iepriekšējo gadu uzvarētāji un Latvijas Tirdzniecības institūta deleģēti eksperti.