Par Valleta

VALLETA – lielākais tirdzniecības centrs Vidzemē un ārpus Rīgas, ņemot vērā veikalu sasniegto apgrozījumu.

Teju 60 gadus atpakaļ šeit - pašā Valmieras centrā - atklāja universālveikalu, ko valmierieši dēvēja par „Jauno unīti”. Tā trīs stāvos bija izveidotas pārtikas preču, rūpniecības, saimniecības, modes preču nodaļas un vairākas ēdināšanas vietas. Sekojot tirgus attīstības tendencēm, 2007. gadā universālveikala īpašnieks – SIA VRPB – uzsāka tā rekonstrukciju un jau 22. novembrī atklāja jaunu tirdzniecības centru – VALLETA. Lai nemainīgi nodrošinātu mūsdienīgu iepirkšanās pieredzi, no 2017. līdz 2022. gadam pakāpeniski tika veikta tirdzniecības centra labiekārtošana. VALLETA energopārvaldības sistēma ir balstīta uz ilgtspējīgas attīstības principiem un tajā tiek veicināta efektīva energoresursu izmantošana, būtiski samazinot to ietekmi uz vidi. To apliecina SIA VRPB izsniegtais ISO 50001 sertifikāts.

Šobrīd VALLETA 4 stāvos darbojas 70 tirdzniecības vietas, kurās preces visai ģimenei piedāvā Eiropā atpazīstamu zīmolu veikali, iecienītu Latvijas zīmolu un reģiona uzņēmēju veikali: https://valleta.lv/veikali

Nosaukums VALLETA izveidots, apvienojot divu vārdu saīsinājumus: „val” no vārda Valmiera un „leta” no latīņu izcelsmes vārda Letonia – Latvija. VALLETA logo attēlota cauri pilsētai plūstošā Gauja. Tā kā kustība tirdzniecības centrā tiek organizēta pa apli, papildus tajā iekļauti vārdi PILSĒTAS GALERIJA.

No jebkuras ziemeļu un austrumu Vidzemes pilsētas Valmiera un VALLETA ir sasniedzama ātrāk un ērtāk nekā Rīga. Un tieši tāpēc par VALLETA saukli ir kļuvis „Tavs tuvākais tirdzniecības centrs pašā Valmieras centrā!”. VALLETĀ iepērkas ģimenes no visa reģiona un pierobežā dzīvojošie igauņi. Tā ir iespēja ietaupīt degvielai nepieciešamos līdzekļus un ikdienā nepieciešamās lietas iegādāties kompakti, sagādājot sev vairāk brīva laika, ko pavadīt pēc sirds patikas.

Katru dienu tirdzniecības centrā ienāk ap 6000 apmeklētāju, par kuru labsajūtu un apkalpošanu rūpējas vairāk nekā 300 darbinieku.

Valleta Valmiera
ISO Valleta

Fakti

Lielākais tirdzniecības centrs Vidzemē

Plāšākais ikdienā nepieciešamo preču klāsts reģionā

Lielākais tirdzniecības centrs ārpus Rīgas

Pieprasīti Eiropas zīmoli

Atpazīstami Latvijas zīmoli

Neto apgrozījums gadā pārsniedz 26 miljonus eiro

70 veikali

6000 apmeklētāju dienā

Vairāk nekā 300 darbinieku