Akcijas

-

Izpārdošana!

Atlaides līdz 50% no sākuma cenas!

Valleta Narvesen
-

Garšīgā Piparmētru latte tikai par 1.50 EUR!

Sasildies ar garšīgo šokolādes dzērienu – Piparmētru latte! Šokolādes un piena maigi saldenā saspēle radīs patīkami samtainu baudījumu, bet īpašs pārsteigums būs možā un atsvaidzinošā piparmētru nots!

Mēs ticam, ka Narvesen ir garšīgākā līdzi ņemamā kafija un karstie dzērieni, tāpēc mūsu solījums ir augsta produktu kvalitāte.

Ļaujies savām sajūtam par visiem 100, izbaudot iecienīto dzērienu un izmēģinot jaunas garšas! Vairāk par kafijas noslēpumiem Narvesen kafijas klubā: narvesen.lv/kafijas-klubs/

Narvesen Valleta
-

Franču hotdogs tikai par 1 EUR!

Tikko no krāsns nākusi kraukšķīgā franču maizīte ar svaigi ceptu, sulīgu, smaržīgu Frankfurtes desiņu un izcili piemērotām mērcēm - visvienkāršākās detaļas, kas radītas no sirds un ar augstākajiem kvalitātes standartiem!

Ikviens Narvesen hotdogs tiek pagatavots, ievērojot augstākās higiēnas normas un Tavu acu priekšā, lai sniegtu Tev svaigāko un labāko maltīti!

Piedāvājumā ietilpst franču hotdogs ar Frankfurtes desiņu (75 g) un divām mērcēm pēc izvēles (sinepes, kečups, majonēze), sākotnējā produkta cena 1.65 EUR.