Tikai 8. martā iepērcies kādā no veikaliem 50 EUR vērtībā un saņem kartīti, kuru zemeņu stendā tirdzniecības centra 1. stāvā apmainīsim pret gardām zemenēm (~500 gr)!

Akcijas produktu skaits ir ierobežots, taču tā spēkā kā sievietēm, tā vīriešiem. Un tas nozīmē, ka VALLETĀ atklāta zemeņu un citu ogu tirdzniecība!

Priecīgus svētkus!

Valmiera Valleta
PILNI AKCIJAS NOTEIKUMI

1. Akcijas organizētājs: SIA „VRPB”, reģ.Nr.44103001157, Rīgas iela 4, Valmiera, LV-4201

2. Akcijas norises teritorija: tirdzniecības centrs VALLETA, Rīgas iela 4, Valmiera, LV-4201

3. Akcijas spēkā: 08.03.2024.

4. Pirmie 140 (viens simts četrdesmit) pircēji, kas akcijas laikā kādā no t/c VALLETA veikaliem iepērkas vismaz EUR 50 vērtībā, saņem kartīti, kuru tirdzniecības centra zemeņu stendā 1. stāvā var apmainīt (tikai 08.03.2024.) pret zemenēm (aptuveni 500 gr).

5. Vai attiecīgais pircējs būs pirmo 140 pircēju skaitā, atkarīgs no tā, cik savlaicīgi viņš 08.03.2024. veiks pirkumu un kartīti uzrādīs zemeņu stendā.

6. Par katru čeku, kas ir vismaz EUR 50 vērtībā, pircējs saņem 1 (vienu) kartīti, pat ja tā summa ir lielāka.

7. Lai saņemtu zemenes, pircējam kartīte ir jāatdod zemeņu stenda darbiniekam. Darbinieks pircējam var lūgt uzrādīt arī pirkuma čeku.

8. Pircējs nevar piedalīties akcijā, ja čeka summu sastāda alkohols (tajā skaitā alus), tabaka un tās izstrādājumi, augu smēķēšanas produkti, elektroniskās smēķēšanas ierīces un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertnes, medikamenti un enerģijas dzērieni.  Akcijā nepiedalās norēķini par t/c VALLETA pieejamajiem pakalpojumiem, kā arī pirkumi, kas veikti, norēķinoties ar t/c VALLETA dāvanu karti, ja starpība starp pirkuma vērtību un dāvanu kartes summu ir mazāka par EUR 50.

9. Akcijā nedrīkst piedalīties SIA „VRPB” darbinieki un viņu ģimenes locekļi, t/c VALLETA darbojošos veikalu darbinieki, apkalpojošais personāls un viņu ģimenes locekļi.

10. Zemenes nav kompensējamas naudā.

11. Pretenzijas saistībā ar akcijas norisi pircēji var iesniegt t/c VALLETA Informācijas centrā rakstiski tā darba laikā līdz 24.03.2024. plkst.18.00. Pretenzijā precīzi jāapraksta iebildumi un to pamatojums, kā arī jānorāda iesniedzēja vārds, uzvārds, tālrunis, kontaktinformācija. Pretenzijas tiek izskatītas un rakstiskas atbildes tiek sniegtas 2 (divu) nedēļu laikā pēc to saņemšanas. Iesniedzēja norādīto kontaktinformāciju saņems un apstrādās SIA „VRPB” darbinieki, ciktāl tas nepieciešams saskaņā ar atbildi uz pretenziju.