Šo ceturtdien, 31. janvārī, plkst.21.30 Re:TV skatītājus sagaidīs šī gada pirmais „Dzīves pulsā ar t/c Valleta”. Lai arī raidījuma būtība ir nemainīga – sniegt ieskatu aktuālās dzīvesstila un modes tendencēs –, tā saturs un veidotāju komanda piedzīvojusi vairākas pārmaiņas.

Turpmāk kā raidījuma producente un vadītāja darbosies Vidzemes TV žurnāliste Zaiga Tentere, kas par to stāsta: „Raidījumā turpināsim iepazīstināt ar aizrautīgiem uzņēmējiem, māksliniekiem, atsevišķas jomas entuziastiem vai vienkārši radošām personām no vides tepat mums apkārt. Ņemot vērā viņu iedvesmojošos stāstus, enerģiju un pozitīvismu, lielāku uzmanību pievērsīsim viņu ikdienas atklāšanai. Savukārt, stilistam raidījuma viesis dos kādu ar apģērba izvēli saistītu uzdevumu, kura atrisinājums skatītājiem viennozīmīgi būs interesants.”

Raidījuma stila konsultantes pienākumus šogad veiks Inga Zaharova – vizuālā tēla veidotāja ar vairāk kā 10 gadu pieredzi, kas iegūta, arī strādājot Londonā ar visā pasaulē novērtēto modes zīmolu „MaxMara”. Ikdienā Inga vada seminārus par modes tendencēm, apģērba etiķeti un grima pamatiem, strādā ar individuālajiem klientiem, veicot kopīgas iepirkšanās un garderobes revīzijas.

31. janvāra „Dzīves pulsā ar t/c Valleta” skatītājiem būs iespēja tikties ar Māri Olti – aizrautīgu dabas pētnieku, makšķernieku un biologu, kas vienmēr ļaujas jauniem piedzīvojumiem. Marta beigās Māris kļūs arī par Re:TV spēles „Vides erudīts” vadītāju, tāpēc stilistes galvenais uzdevums būs piemeklēt 2 apģērbu komplektus, kas piemēroti tieši šai lomai.

Kā iepriekš, „Dzīves pulsā kopā ar t/c Valleta” tiks veidots vienu reizi mēnesī. Tā oriģinālpārraide būs skatāma Re:TV katra mēneša pēdējā ceturtdienā plkst.21.30. Pēc tās katrs raidījums tiks ievietots arī tirdzniecības centra „Valleta” un Re:TV interneta mājaslapās. Iepriekšējā gada raidījumus iespējams noskatīties šeit: https://valleta.lv/dzives-pulsa?page=1 

Dzīves pulsā Valleta