Piektdien, 24. janvārī, tirdzniecības centra „Valleta” 2. stāvā darbību uzsācis Valmierā pirmais jaunā un uzlabotā dizaina mobilo telefonu un aksesuāru veikals „Evelatus”.

Veikala sortiments sastāv gan no pasaulē plaši pazīstamiem mobilo tālruņu zīmoliem, gan vairākiem ekskluzīviem zīmoliem, kas citos mazumtirdzniecības veikalos nav pieejami. Īpaša uzmanība veltīta mobilo telefonu aksesuāriem, pircējiem piedāvājot plašu izvēli par pieejamām cenām.

Veikala atvēršanas svētku laikā – līdz pat 29. februārim – pircējus sagaida arī īpašas atlaides vairākiem mobilo tālruņu modeļiem un līdz 50% atlaide “Evelatus” zīmola aizsargstikliem un tālruņu maciņiem.

Unikāli tikai „Evelatus” piedāvā jaunu, ērtu un noderīgu pakalpojumu – mobilo telefonu aizsargstiklu apdrošināšanu. Tā ir iespēja aizsargāt jauniegādāto aizsargstiklu un, pat ja tas pārcietis kādu negadījumu, to būs iespējams nomainīt pret pilnīgi jaunu, samaksājot niecīgu pašriska summu. Klientam tas atvieglo ikdienu, ļauj ietaupīt un nodrošina tālruņa LCD ekrāna aizsardzību.

Kopā Latvijas lielākajās pilsētās šobrīd veiksmīgi darbojas 24 „Evelatus” veikali, ārpus Latvijas – 8, piedāvājot plašāko mobilo tālruņu un premium klases aksesuāru sortimentu par demokrātiskām cenām. “Evelatus” zīmola aksesuāri īpaši iecienīti arī tādās Eiropas valstīs kā Igaunija, Lietuva, Šveice, Vācija, Spānija, Portugāle un Grieķija.

Evelatus Valleta