Ceturtdien, 7. novembrī, tirdzniecības centra „Valleta” 2. stāvā durvis ver Vidzemē pirmais jaunā koncepta juvelierizstrādājumu veikals „Given by Grenardi”.

Īpaša uzmanība veikalā veltīta sortimentam, apmeklētājiem piedāvājot visplašāko rotu izvēli par vislabākajām cenām. Savukārt, domājot par pircēju labsajūtu, veikala interjers veidots košs un gaišs. Tajā izmantotie elementi – koka lampas, košas mēbeles un stilizēts sienas dizaina noformējums rada patīkamu, mājīgu un piepildītu noskaņu.

Veikala atvēršanas svētku laikā no 7. līdz 10. novembrim pircējus sagaida īpašas atlaides visām rotām, kā arī loterija ar balvu fondu 1000,- EUR apmērā, piereģistrējoties „Given” lojalitātes kartes programmai.

Unikāli tikai „Given by Grenardi” piedāvā jaunu, ērtu un ātru pakalpojumu – dalīto maksājumu. Tā ir iespēja dot un dalīties vieglāk, ērtāk un drošāk. Dalītā maksājuma pakalpojums sniedz iespēju apmaksāt kopējo preces vērtību, sadalot to mēneša maksājumos. Turklāt pakalpojums ir pieejams bez procentu maksājumiem un pārmaksas. Tā ir tūlītēja iespēja nekrājot tikt pie vēlamā – skaistākās rotas, noformējot pakalpojumu uz vietas veikalā.

Viena no „Given by Grenardi” koncepta unikālajām vērtībām ir īpaši izstrādātās un veidotās „Grenardi” zīmola privātās kolekcijas, kas ir krāšņa dizaina un unikālu formu apvienojums, tai pat laikā pieejamā un demokrātiskā cenu kategorijā. Arī veikalā tirdzniecības centrā "Valleta" ir iegādājama bērnu un jauniešu kolekcija „Op-la”,  briljantu rotu kolekcijas īpašiem brīžiem „Due” un „Given by Grenardi” visvairāk pārdotākā kolekcija „Lilly Spring”.

Kopumā Latvijas lielākajās pilsētās veiksmīgi darbojas jau 17 „Given by Grenardi” veikali, piedāvājot lieliska dizaina un kvalitātes rotas par demokrātiskam cenām.

Given Valleta