Katru piektdienu plkst.20.00 RETV raidījumā „Mēs varam – mēs darām” tirdzniecības centrs VALLETA piedāvā sižetu sēriju „Dzīves pulsā ar t/c Valleta”.

Īsumā to saturu atklāj projekta vadītāja Krista Sokolovska: „Šobrīd ikdienā saskaramies ar vairāk un iepriekš nebijušiem izaicinājumiem, tāpēc mūsu mērķis, kopā ar dažādu dzīvesstilu entuziastiem un jomu ekspertiem, ieskatoties tirdzniecības centra VALLETA veikalu piedāvājumā, ir meklēt atbildes un pozitīvi iedvesmot skatītāju, kā ikdienu atvieglot, padarīt īpašāku, interesantāku, košāku. Tāpat vēlamies parādīt, cik daudz un dažādu lietu iespējams iegādāties tepat reģionā. Vidzemniekiem nav jāplāno dārgāki un laikietilpīgāki iepirkšanās braucieni uz galvaspilsētu, visu ikdienai nepieciešamo iespējams iegādāties VALLETĀ, Valmierā, kas ir sasniedzama ātrāk. Savukārt par ietaupīto var izdarīt papildu pirkumus un rezultātā iegādāties vairāk.”.

Rubrikās skatītājiem tiek sniegti arī ieteikumi, kā veidot gaumīgu garderobi, paust ar to savu pārliecību, kas jāievēro, izvēloties apģērbu un aksesuārus dažādiem notikumiem. Stila jautājumos kā galvenā konsultante darbojas Jeļena Veļičko - stiliste ar darba pieredzi modes industrijā vairāk par 15 gadiem.

Pēc katras oriģinālpārraides „Dzīves pulsā ar t/c Valleta” skatāmi arī VALLETA un RETV sociālo tīklu kontos.

Valleta Valmiera