Sagaidot 9. un 12. klašu izlaidumus, Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs „Valleta” turpina tradīciju un 28 erudītiem un aktīviem vidusskolu un ģimnāziju absolventiem, kas pārstāv visu Vidzemi un reģionam tuvāko pilsētu Igaunijā – Valgu –, pasniegs tirdzniecības centra dāvanu kartes.

„Valleta” iniciatīvas pamatā ir vēlme skolēniem izlaidumā sagādāt papildu prieku, novērtēt mācībās ieguldīto laiku un darbu, stimulēt viņus neapstāties savā attīstībā un būt par paraugu citiem arī turpmāk.

Tāpat, novērtējot jauniešu zināšanas un prasmes, aktīvu darbošanos gan skolā, gan plašākā sabiedrībā, šī gada pirmajā pusgadā tirdzniecības centrs ar motivējošām balvām ir atbalstījis arī vairākus citus izglītības iestāžu un jauniešu organizētus pasākumus – konkursu „Mis un Misters Valmieras Valsts ģimnāzija 2019”, Vidzemes Augstskolas „Cukurballe 2019” un „Grandu cīņas”, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas „Karoga svētki”, Valmieras Jauniešu domes foto konkursu „Caur rozā brillēm”, Smiltenes jauniešu domes maija nakts skrējienu u.c.

Valleta Valmiera