Tuvojoties 9. un 12. klašu izlaidumiem, tirdzniecības centrs „Valleta” jau astoto gadu ir sagatavojis dāvanu kartes, kuras tiks pasniegtas erudītiem, aktīviem un centīgiem vidusskolu un ģimnāziju absolventiem visā Vidzemē.

Šogad dāvanu kartes kopā tiks dāvinātas 28 skolēniem vispārējās vidējās izglītības iestādēs Limbažos, Cēsīs, Alūksnē, Madonā, Gulbenē, Valkā un pirmo reizi – arī Valgā.

Tirdzniecības centra „Valleta” iniciatīvas pamatā ir vēlme skolēniem izlaidumā sagādāt papildus prieku, novērtēt mācībās ieguldīto laiku un darbu, stimulēt viņus neapstāties savā attīstībā un būt par paraugu citiem arī turpmāk.

Tāpat, novērtējot jauniešu zināšanas un prasmes, aktīvu darbošanos gan skolā, gan plašākā sabiedrībā, šī gada pirmajā pusgadā „Valleta” ar motivējošām balvām ir atbalstījusi arī vairākus citus izglītības iestāžu un jauniešu organizētus pasākumus – konkursus „Viesturietis un Viesturiete 2018”, „MIS & MISTERS Valmieras 5. vidusskola”, „Mis un Misters VVĢ 2018”, Vidzemes Augstskolas „Cukurballe”, foto konkursu „Valmieras ielās”, nakts orientēšanās sacensības u.c.