Rudens-ziemas 2020/21 kolekcijas radīšanā apakšveļas zīmola V.O.V.A. Lingerie dizaineri iedvesmojušies no senās Anglijas kultūras. Šajā sezonā atkal ir modē tā laika krāsu salikumi - melns, pelēks un noteikti bordo - klasiskas vērtības, kas var atkārtoties no sezonas uz sezonu, nezaudējot aktualitāti.

Maiga, jutekliska un nedaudz provokatīva - “Amora” līnija atstās maģisku iespaidu uz tās valkātāju. Iedvesmas avots ir Londonas Amoras muzejs - vieta, kas veltīta mīlestībai. Šo eleganto apakšveļu ar dažādu elementu daudzveidību izvēlēsies daiļā dzimuma pārstāves, kas vēlas ko atšķirīgu, dodot priekšroku klasikas interpretācijai jaunā veidolā. Aplūkojot graciozo "Purcell" līniju, kura apvieno mežģīnes ar ziedu motīviem, tīkla caurspīdīgumu un satīna maigumu, var neviļus saklausīt svinīgas mūzikas skaņas, kas mūs aiznes atpakaļ uz tālo XVII gadsimtu. Komponista Henrija Pērsela daiļrade varētu raksturot šīs kolekcijas jutekliskumu un šarmu. “Purcell” līnija sievietes garderobē ienesīs elegances un drosmes sajūtu un ļaus īstenot slepenākās vēlmes.

V.O.V.A. Lingerie jauno kolekciju var iegādāties QUEEN Lingerie veikalā tirdzniecības centra "Valleta" 3. stāvā vai tiešsaistē www.queenlingerie.lv

Valleta Valmiera
Valleta Valmiera
Valleta Valmiera