http://online.anyflip.com/wqvy/rhmr/mobile/

Mums patiess prieks Tev nodot VALLETA rudens aktuālo apģērbu, apavu un aksesuāru izdevumu!

Iestājoties vēsākam laikam, pirmais, ko meklējam veikalos, ir kaut kas siltāks, kas sniegs izjustāku komfortu. Tieši tāpēc tā lappusēs vispirms vēršam Tavu uzmanību sezonas aktuālajiem virsapģērbiem un apaviem, kas, iegādāti pārdomāti, noteikti kalpos ilgtermiņā un iespējams pat visa gada garumā – kad vien neparedzamie laikapstākļi to pieprasīs.

No vienas puses, mēs turpinām arvien vairāk novērtēt lietu ilgtspēju, dabas un apkārtējās vides skaistumu. Kā saka stiliste Ineta Zariņa, labu lietu nevajag daudz, drīzāk, lai to ir mazāk, taču izstrādātas prasmīgi un ar rūpību. Tās būs dārgākas, taču nekad nepievils. Tāpat arvien vairāk novērtējam laiku – ja iespējams, strādājam no mājām, ietaupīto atvēlot ģimenei vai fiziskajām aktivitātēm. Tieši tāpēc arī šajā izdevumā neievērots nepaliek sporta preču piedāvājums, kas VALLETA veikalos ir plašākais Vidzemē.

No otras puses, rudens vienmēr asociējas ar jaunu mācību un darba cēlienu, kas prasa atjaunot arī garderobi. Vecāki rūpējas par piemērotu apģērbu saviem skolēniem, savukārt viens no biežākajiem klientu uzdevumiem stilistiem ir piemeklēt apģērbu komplektus darba videi. Vai vismaz tos atjaunot ar modīgiem akcentiem, kas koptēlu vienmēr padarīs mūsdienīgāku un valkātājam sniegs papildu enerģiju. Neviena vide vairs nav iedomājama bez viedierīcēm, kuras šajā izdevumā pirmo reizi lūdzām izvēlēties un parādīt jomas ekspertam.

Īsumā – šķir lapas un iedvesmojies! Pirms tam vēl tikai atgādināsim, ka VALLETA nemainīgi ir Tavs tuvākais tirdzniecības centrs. No jebkuras reģiona pilsētas Valmiera un VALLETA ir ātri un ērti sasniedzama, kas nozīmē, ka,  iepērkoties šeit, Tu arī ietaupīsi ne tikai savu laiku, bet arī degvielai nepieciešamos līdzekļus.

Uz tikšanos VALLETĀ pašā Valmieras centrā!

Valleta Valmiera