Mums patīk tas, ko darām, tāpēc šī aktuālo rudens stila un modes lietu izdevuma veidošana mums vienmēr ir kā mazi svētki. Tiem sākam gatavoties jau vasaras izskaņā ar kopīgām sarunām par un ap apģērbu, stilu, gaidāmajiem jaunumiem veikalos un domām par Jums – kas no plašā piedāvājuma, iestājoties vēsākiem laikapstākļiem, Jums varētu būt vajadzīgākais, saistošākais, tīkamākais un ikdienas norisēm iedvesmojošākais.

Meklējot atbildes, uzdevām jautājumu, kas vispār šobrīd ir apģērbs?! Šis noteikti ir temats, par kuru varētu runāt bezgalīgi un kuram nav pareizo un nepareizo viedokļu, taču senā pagātnē ir palicis teiciens „Mode prasa upurus!”. Šobrīd vairāk kā nekad agrāk apģērbs kalpo cilvēkam, un tas galvenokārt nozīmē komfortu un labsajūtu. Mūsu veikalos ikviens var atrast un iegādāties savām iespējām, personībai un augumam atbilstošāko apģērbu, kas pasvītors viņa skaistumu un unikalitāti. Taču labākam rezultātam, to izvēloties, tomēr der ievērot arī dažus pārbaudītus jomas speciālistu ieteikumus. Pirmais – garderobes pamats ir jāizveido no klasiskiem, vienkāršiem, neitrālu krāsu apģērbiem, kas dzīvo pāri sezonām. Otrais – tiem ik pa laikam ir jāpievieno modes tendences un kaprīzes. Trešais – ir jāseko līdzi un jāiemācās pasaules modes zīmolu diktētās apģērbu un aksesuāru kombinēšanas vadlīnijas. Rezultāts – mūsdienīgs tēls, kas ļaus sasniegt vairāk! Jo komforts, labsajūta, piemērots un  stilīgs apģērbs – tā ir pārliecība un spēja koncentrēties uz pašu svarīgāko. Pārliecība – tā ir veiksme un panākumi! Un tieši tāpēc visam iepriekš minētajam esam pievērsušies arī šajā izdevumā – esam izcēluši glītus bāzes apģērbus, šī brīža aktuālākās tendences un gaumīgas lietas siltām, pozitīvām un enerģiskām rudens sajūtām, kā arī parādījuši, kā stilīgu un mūsdienīgu apģērbu iekļaut dažādos komplektos, no kuriem kāda detaļa Jūsu garderobē jau noteikti ir.

Pēc paveiktā un sasniegtā vienmēr jānāk atelpai. Rudens allaž ir asociējies ar bagātīgu ražas laiku, tāpēc mūsu atpūta šoreiz saistīta ar elegantu svētku mirkli. Taču patiesībā - nav svarīgi, cik spožs tas ir, vai to izbaudāt vienatnē, divatā ar sev tuvāko cilvēku, ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Svarīgi ir apzināties un sajust, ka šādi brīži ļauj būt laimīgiem!

Lai izdodas un patiess priecāsimies Jūs redzēt mūsu veikalos pašā Valmieras centrā!

Cieņā,

VALLETA komanda

Izdevums: http://online.anyflip.com/wqvy/xtrn/mobile/index.html

Valleta Valmiera