Pavasaris - tā ir kustība! No jauna iekustēties sāk ne tikai daba, bet arī cilvēki - sākas garākas pastaigas..., ceļojumi..., dārza darbi..., ejam vingrot un skriet! Un kustībā šobrīd viennozīmīgi ir arī tirdzniecības centrs "Valleta"!

Pirmkārt, "Valleta" veikalos uzkrītoši ir iesoļojušas jaunas apģērbu, apavu un aksesuāru kolekcijas. Otrkārt, sagaidot pavasari, tirdzniecības centra 2. stāvā ir veikta labiekārtošana. Lai Jums nodrošinātu arvien patīkamu iepirkšanās pieredzi, tas ir kļuvis gaišāks, mūsdienīgāks un elegantāks. Papildu tai, jaunu veikala tēlu ir ieguvis „Dzintars” un grāmatnīca „Jānis Roze”. Pēc pārveides durvis vēris igauņu apģērbu zīmols „Monton”, kura dizains pielāgots jaunākās paaudzes pircēju izpratnei par modi, vienlaikus tuvinoties aktuālajai dabas tēmai. Patiess lepojamies, ka „Daniela Rotaslietas” stends nu kļuvis par skaistu veikalu „Valleta” 3. stāvā, savukārt „New Yorker” 4. stāvā veicis ievērojamu paplašināšanos.

Īsumā – esat laipni gaidīti tirdzniecības centrā „Valleta” pašā Valmieras centrā novērtēt paveikto un sagatavoties it visām savām pavasara kustībām! Iedvesmai piedāvājam ieskatīties jauno kolekciju izdevumā, kurā no mūsu veikaliem esam iekļāvuši gan apģērbus, kas vienmēr kalpos kā pamats vai punkts uz "i" visdažādākajiem komplektiem, gan modīgus aksesuārus Jūsu radošajam garam!

Saite uz izdevumu: http://online.anyflip.com/wqvy/xgaz/mobile/index.html
Valleta jauno kolekciju izdevums