Sākot ar 2021. gada pavasara/vasaras sezonu, Igaunijas apģērbu tirdzniecības grupas „Baltika Group” zīmols „monton” tiek pievienots grupas zīmolam „Ivo Nikkolo”. Tas nozīmē –tirdzniecības centrā „Valleta” esošais „monton” veikals drīzumā kļūs par „Ivo Nikkolo”, piedāvājot apģērbus un aksesuārus mūsdienīgām sievietēm.

Līdz ar pārmaiņām grupas apģērbu izstrādes un ražošanas darbā, arī „Ivo Nikkolo” sākas jauna ēra. Papildu apģērbu kolekcijām, īpaša nozīme turpmāk tiks piešķirta aksesuāriem. Sākot ar šo sezonu, tie kļūs par atjaunotā „Ivo Nikkolo” svarīgu līniju – jaunā somu, apavu, šaļļu un jostu kolekcija jau ir pieejama, piedāvājot premium klases izstrādājumus un piešķirot lielisku akcentu apģērbu kolekcijai. Aksesuāros, kas galvenokārt ražoti Itālijā, uzsvars likts uz dizainu, tendencēm, kvalitāti, kas arī ir galvenās atjaunotā „Ivo Nikkolo” iezīmes. Savukārt, zīmolu raksturojot, var teikt, ka tas ir sievišķīgs un daudzveidīgs. Pavasara/vasaras kolekcijas apģērbi un aksesuāri ir piemēroti straujajām pandēmijas ieviestajām korekcijām mūsu ikdienas dzīvēs – tie ir viegli kombinējami ar citiem apģērbiem atbilstoši dažādiem dzīves notikumiem.

Brīvā laika apģērbs, kas sevi kā spēcīgu modes tendenci pieteica jau pērn, kad neērti laiki atgrieza ērtu apģērbu mūsu dzīvē, noteikti ir uz palikšanu. Tā kā „Baltika Group” neatbalsta ātrās modes biznesa modeli, kas bieži ir saistīts ar preču pārprodukciju, „Ivo Nikkolo” šīs sezonas brīvā laika apģērbu līnijā ilgtspējīgam dizainam un audumam velta lielu uzmanību. Tā piemērota kā darbam no mājām, tā arī laiskai brīvā laika pavadīšanai, un, protams, ikdienas pienākumu veikšanai.

Šobrīd kolekciju ar pievilcīgajiem sportiskajiem kostīmiem, vienkāršajiem organiskās kokvilnas un ērtās trikotāžas izstrādājumiem varat iepazīt un iegādāties www.ivonikkolo.com