Lieliski jaunumi – "Lieliska dāvana" 8. aprīlī atver pirmo veikalu ārpus Rīgas – tirdzniecības centra "Valleta" 2. stāvā! Līdz šim „Lieliska dāvana“ veikali darbojušies tikai Rīgas un Jūrmalas teritorijās, bet, sākot ar šo gadu, uzņēmums paplašina darbību un sāk nodrošināt sava piedāvājuma pieejamību arī reģionos.    

"Lieliska dāvana" ir uzņēmums, kas pārdod dažādu piedzīvojumu dāvanu kartes ar mērķi piedāvāt klientiem plašu dāvanu izvēli vienuviet. "Lieliska dāvana" ir lietuviešu kapitāla uzņēmuma "Gera dovana" filiāle, kas Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas kopš 2011. gada.  

"Lieliska dāvana" piedāvājuma klāstā ir vairāk nekā 1700 oriģinālu un aizraujošu dāvanu ideju – aktīvā atpūta, ūdens piedzīvojumi, SPA, masāžas, skaistumkopšana, romantiski brīvdienu galamērķi, lidojumi, lēcieni, dāvanas gardēžiem, kvesti, fotosesijas, izjādes ar zirgiem, kino u.c. Produkti ir pieejami vietnē www.lieliskadavana.lv, ka arī "Lieliska dāvana" veikalos.

Tirdzniecības centros Rīgā šobrīd darbojas 8 "Lieliska dāvana" veikali. Pateicoties  klientu izrādītajai interesei, tiem pievienojas vēl viens veikals Valmierā, jo uzņēmums saskata milzīgu potenciālu un ievērojamas attīstības iespējas ne tikai galvaspilsētā, bet arī reģionos. Turklāt tas vēlas nodrošināt savu konsultantu pieejamību klātienē klientiem reģionos.

"Laiks šobrīd ir sarežģīts, un izturību, pozitīvas emocijas tajā palīdz gūt laba atpūta. Tāpēc esam ieguldījuši laiku un darbu sadarbības veidošanai un "Lieliska dāvana" dāvanu saliņas atklāšanai "Valleta" 2. stāvā. Tā noteikti tagad un turpmāk būs lielisks palīgs, lai sev sagādātu prieku ar dāvināšanas prieku, ģimenei, draugiem un kolēģiem – pasniedzot patīkamu, izjustu vai piedzīvojumiem bagātu atkāpi no ikdienas," Monta Rubene, t/c "Valleta" direktore.

Vidzemes reģiona uzņēmumus, kuri vēlas kļūt par "Lieliska dāvana" partneriem, uzņēmums aicina sazināties, lai apspriestu potenciālās sadarbības iespējas, rakstot uz e-pastu: info@lieliskadavana.lv.

Laipni aicināti uz jauno veikalu tirdzniecības centra "Valleta" 2. stāvā izvēlieties lieliskas dāvanas ģimenei, draugiem, kolēģiem un sadarbības partneriem!

Valleta Valmiera