Gatavošanās gada sirsnīgākajiem svētkiem ir sākusies, un arī tirdzniecības centrs „Valleta” aicina ciemos ikvienu, lai sarūpētu jaukas svētku dāvanas gan sev, gan tuviniekiem. Kā ierasts, decembrī tirdzniecības centra veikaliem ar precēm svētku sajūtu radīšanai ir pievienojušies vietējie amatnieki, mājražotāji un citi tirgotāji.

Jau piekto gadu decembrī „Valleta” 4. stāvā mājvietu radis „Valmieras Ziemassvētku veikaliņš”, kura piedāvājums pārsvarā veidots no Latvijā ražotām precēm – našķiem, dzērieniem, dekoriem, rotām, produktiem skaistumam un labsajūtai, mīļmantiņām bērniem un citām interesantām lietām. 3. stāvā ar dāvanām, kas patiess sasildīs saņēmēju sirdis – vilnas segām, vestēm, čībām, mājas zābaciņiem un cimdiem – izvietojusies „Ādas un vilnas fabrika”. 2. stāvā koka izstrādājumus – laimes pogas un pakavus, rotājumus ar latvju zīmēm, dekoratīvas gaismas virtenes, paliktņus, kastītes, spēles, virtuves dēlīšus – piedāvā „Superdāvanas”.

Savukārt tirdzniecības centra 1. stāvā piedāvājumu papildina visdažādākās garšvielas, medus un bišu vaska produkti, valmierietes Kristīnes Pabērzas mājās ceptās piparkūkas, Vaidavas „Dabas Auglis” veselīgās un bioloģiski tīrās ogu sulas, sīrupi un sukādes, kā arī vietējo amatnieku darināti ķermeņa kopšanas produkti.

Lai atvieglotu rūpes par svētku galdu, 13., 14., 21., 22., 23. decembrī pie tirdzniecības centra būs nopērkamas Ingas Ziemeles kūpinātās gaļas, 20. decembrī – Straupes „Rožkalnu” mājas maize, pīrādziņi un citi gardumi.

Ziemassvētku vecītis vecākus ar bērniem uz tikšanos „Valletā” mīļi aicina 20., 21., 22., 23. un 24. decembrī. Papildus nedēļas nogalēs bez maksas darbosies svētku radošās darbnīcas: 14. un 15. decembrī – apsveikumu kartīšu darbnīca, 21. un 22. decembrī – eglīšu rotājumu darbnīca.

Valleta Valmiera