Novembra vidū tirdzniecības centrā „Valleta” savu pirmo pastāvīgo tirdzniecības vietu-pārstāvniecību atvēris „Dabas auglis” – vietējais uzņēmums, kas ražo un pārstāv dabiskus un veselīgus cidoniju, smiltsērkšķu, aroniju, ābolu, dzērveņu un citu augļu un ogu produktus: sulas, sīrupus, sukādes, biezeņus.

„Dabas auglis” ir sertificēts bioloģisko produktu pārstrādes uzņēmums, kas izmanto tikai tādus augļus un ogas, kas audzētas tepat Latvijā pašu vai sadarbības partneru saimniecībās.„Produkti ir bioloģiski augstvērtīgi, lieliski garšo, ir plaši pielietojami un atbilst dažādām gaumēm – tā ir mūsu atbildība pret to cienītājiem un pircējiem. Lauki ir mūsu vērtība, mēs zinām, kas tajos ir labākais, un vēlamies to nodot arī tālāk,” stāsta „Dabas auglis” ideju ģenerators un virzītājs Nauris Jurgenbergs. „Ar labiem draugiem dzīve vienmēr ir jaukāka, tāpēc esam iecerējuši, ka veikaliņā būs nopērkamas arī citu mazo lauku saimniecību gādātās veltes – auzu pārslas, milti, zirņi, griķi, garšvielas.”

Uzņēmuma komandā strādā profesionāli agronomi, kas savas zināšanas regulāri papildina dažādos zinātniskajos pētījumos gan pārstrādes, gan lauksaimniecības jomās. Tas specializējas ne tikai produkcijas ražošanā, bet arī bioloģiskā augļkoku, krūmu un ogulāju audzēšanās un kopšanā.

Tirdzniecības centrā „Valleta” „Dabas auglis” iekārtojies 1. stāvā blakus Informācijas centram. Uzņēmuma ražotne atrodas tepat netālu no Valmieras – Vaidavā. Produkciju iespējams iegādāties arī attālināti interneta veikalā www.dabasauglis.lv un bez maksas izņemt tirdzniecības centrā.