Lai ievērotu Ministru kabineta rīkojumu Nr.720 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", no 11. oktobra VALLETA darbosies sekojoši:

1. STĀVS un tajā esošie veikali - Mego, Straupes pienotava, Dabas auglis, Lāči, Narvesen, Eirovīns, Viss veselībai, Benu aptieka, Dino Zoo, Bite - darbosies epidemioloģiski nedrošā jeb sarkanajā vidē, kurā var ienākt un iepirkties ikviens apmeklētājs. 


2., 3. un 4. STĀVS un tajā esošie veikali darbosies epidemioloģiski drošā jeb zaļajā vidē.

Uz tiem būs iespējams nokļūt pa kāpnēm pie Informācijas centra, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu (personas apliecību vai pasi).


BRĪVDIENĀS un SVĒTKU DIENĀS tirdzniecības centrs strādās sarkanajā vidē un būs atvērti pirmās nepieciešamības preču veikali, kuros varēs iepirkties ikviens apmeklētājs:

1. STĀVS - Mego, Straupes pienotava, Dabas auglis, Lāči, Narvesen, Eirovīns, Viss veselībai, Benu aptieka, Dino Zoo, Bite

2. STĀVS - LMT, Tele2, Pus12, Vizionette optika

3. STĀVS - Klērs Studija

4. STĀVS - Baltic Data, RD Electronics


KATRU DIENU 1. STĀVĀ

Ziedu veikals un Top Shop darbosies zaļajā vidē ar atsevišķu ieeju no tirdzniecības centra ārpuses. Ziedu veikalam - blakus centrālajai ieejai, Top Shop - blakus otrai ieejai.

Hesburger strādās sarkanajā vidē un ēdienu gatavos tikai līdzņemšanai.

KATRU DIENU 2. STĀVĀ

Tet darbosies zaļajā vidē.


Aicinām apmeklētājus būt atbildīgiem. Ceram uz sapratni un jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām, taču tirdzniecības centram ir jāievēro Ministru kabineta rīkojums.

Valleta Valmiera