Tirdzniecības centrs „Valleta” pērn kāpinājis apgrozījumu par 6%

Tirdzniecība centrs „Valleta” 2016. gadā strādājis ar 19 424 509 eiro neto apgrozījumu, kas ir par 6% vairāk nekā gadu iepriekš. Pirkumu skaits palielinājies par 1%, vidējā pirkuma vērtība – par 6%, apmeklētāju skaits – par 5%.

Vērtējot datus atsevišķi pa segmentiem, procentuāli vislielākais pieaugums sasniegts sporta preču, apavu un apģērbu grupās – attiecīgi par 20%, 13% un 10%.

T/c „Valleta” vadītāja Evija Švarca norāda, ka iemesls šādiem rezultātiem nemainīgi ir tirdzniecības centra sortiments, pilsētas infrastruktūra, mērķtiecīga darbība ar nomnieku sastāvu un reklāmas aktivitātes: „Ikdienā nepieciešamās preces vidzemnieki izvēlas iegādāties „Valletā”, pateicoties plašākajam piedāvājumam reģionā. Turklāt no jebkuras Vidzemes pilsētas tirdzniecības centrs ir sasniedzams salīdzinoši ātri un ērti. Valmiera piedāvā arī augstas kvalitātes sporta, izglītības, kultūras, medicīnas un atpūtas pakalpojumus, kuru izmantošanu iedzīvotāji ne reti apvieno arī ar iepirkšanos. Lai nezaudētu pircēju interesi, mūsu uzdevums ir nodrošināt optimālu veikalu sastāvu, kuros par pieejamu cenu var iegādāties kvalitatīvas preces gan ikdienai un brīvajam laikam, gan svētkiem. Tāpēc esam gandarīti, ka pavasarī darbību „Valletā” uzsāka apģērbu veikals „Denim Dream”, bet gada nogalē – sporta preču zīmols „4F”. Savukārt, lai iegūtu jaunus pircējus, plašākas reklāmas aktivitātes esam veikuši Igaunijas pierobežas reģionos.”

Komentējot ievērojamo apgrozījuma pieaugumu sporta preču segmentā, E.Švarca min, ka acīmredzot arī reģiona iedzīvotāji vairāk pievēršas kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai. Pamudinājums tam noteikti ir arī Vidzemē notiekošie liela mēroga sporta pasākumi un plašais sporta aktivitāšu piedāvājums. Turklāt jāņem vērā, ka sporta preču veikali vairs nav vietas, kur iegādāties tikai fiziskajam aktivitātēm piemērotas preces. Lielu daļu to piedāvājuma veido ielu modes apģērbi un aksesuāri, kurus, pēc E.Švarcas sacītā, ikdienā izvēlas lielākā daļa cilvēku.

SIA „VRPB” apsaimniekotas tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā pēc neto apgrozījuma ir Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs, kas šī gada novembrī atzīmēs 10. darbības gadu. Tā 4 stāvos 9 500 m2 platībā izveidotas 70 tirdzniecības vietas, kurās veiksmīgi darbojas gan visā Eiropā un Latvijā iecienītu zīmolu, gan reģiona uzņēmēju veikali. Preču klāsts paredzēts visai ģimenei un tiek veidots līdzvērtīgs lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā.

 
 

Twiiter

draugiem.lv

Facebook

  • Latviešu

© 2008-2014 Valleta Pilsētas Galerija
Izstrāde 2011 4id.lv | Dizains Andris Jurga