T/c „Valleta” – konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs” uzvarētājs

Ceturtdien, 16. februārī, Rīgas domē tika apbalvoti ikgadējā konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs” 2016. gada uzvarētāji. Lielveikalu un tirdzniecības tīklu grupā uzvarētāja diplomu 9. reizi saņēma Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā.

„Pirmkārt, par augsto vērtējumu vēlos teikt lielu paldies mūsu veikaliem, kuru ikdienā ieguldītais darbs patīkamā klientu apaklpošanas kultūrā ir liels un teju nenovērtējams. Otrkārt, paldies mūsu pircējiem – valmieriešiem un visa reģiona iedzīvotājiem –, jo tieši viņi ir tie, kas liek domāt, kā tirdzniecības centrā nodrošināt pēc iespējas plašāku preču klāstu, arvien jaunu iepirkšanās pieredzi un iespēju visu ikdienā nepieciešamo iegādāties vienuviet,” saņemot apbalvojumu, gandarījumu par rezultātiem pauda t/c „Valleta” vadītāja Evija Švarca.

Konkursa-skates „Latvijas Labākais tirgotājs” ietvaros tā dalībnieki tika vērtēti un analizēti pēc vairākiem kritērijiem – iekārtojuma, kārtības un tīrības, apkalpošanas kultūras, informācijas pieejamības, preču klāsta, speciālajiem piedāvājumiem u.c. Konkursu-skati rīko Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību. Tā mērķis ir popularizēt labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumus, paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti un iepazīstināt ar tiem plašāku sabiedrību. „Latvijas Labākais tirgotājs 2016” piedalījās aptuveni 200 uzņēmumi, no kuriem finālam tika izvirzīti 59.

 
 

Twiiter

draugiem.lv

Facebook

  • Latviešu

© 2008-2014 Valleta Pilsētas Galerija
Izstrāde 2011 4id.lv | Dizains Andris Jurga