Klienta kartes saņemšanas un lietošanas nosacījumi

1. Klienta karti iespējams saņemt t/c "Valleta" Informācijas centrā, aizpildot anketu un samaksājot vienreizēju Klienta kartes izsniegšanas maksu - Eur 2.85 ("3+ Ģimenes karte" īpašnieki - Eur 1.50)

2. T/c "Valleta" Klienta kartes īpašnieki iepērkas izdevīgāk - uzrādot karti pirms pirkuma apmaksas, veikalos iespējams saņemt atlaides no 5% līdz 20% vai izmantot īpašos ikmēneša piedāvājumus.

3. Atlaides spēkā, Klienta karti uzrādot pirms norēķināšanās par pirkumu, precēm un pakalpojumiem, kuriem nav piemērotas citas atlaides, kamēr veikals atrodas t/c "Valleta" vai kamēr derīga Klienta karte.

4. Klienta kartes īpašniekiem tiek piedāvātas arī īpašas priekšrocības uzņēmumos un pakalpojumu sniegšanas vietās ārpus t/c "Valleta". Vairāk informācijas sadaļā "Īpašas atlaides un piedāvājumi citviet".

5. Klienta kartes īpašnieki savā e-pastā vai ar SMS saņem regulāru informāciju par kartes priekšrocībām, ikmēneša piedāvājumiem, kā arī t/c "Valleta" jaunumiem un akcijām.

6. Atteikties no informācijas saņemšanas iespējams t/c "Valleta" Informācijas centrā, zvanot pa tālruni 26665000 vai rakstot uz e-pastu info@valleta.lv

7. T/c "Valleta" patur tiesības mainīt atlaižu lielumu, ierobežot Klienta kartes darbību vai to apturēt.

8. Nozaudēšanas gadījumā Klienta karte netiek atjaunota.

9. Klienta karte derīga 2 gadus no izsniegšanas dienas.

 
 

Twiiter

draugiem.lv

Facebook

  • Latviešu

© 2008-2014 Valleta Pilsētas Galerija
Izstrāde 2011 4id.lv | Dizains Andris Jurga