Ielūdzam uz tirdzniecības centra "Valleta" KINO VAKARU!

No 10. līdz 14. februārim iepērcies 50 Eur vērtībā,

ar čeku dodies uz Informācijas centru un saņem 2 biļetes uz 

kaisles un mīlas piesātināto drāmu BRĪVĪBA PIECDESMIT NOKRĀSĀS

vai

piedzīvojumu filmu visai ģimenei DŽUMANDŽI!

Biļešu skaits ierobežots.


Pilni akcijas noteikumi:

1. Pirmie 180 (viens simts astoņdesmit) pircēji, kas akcijas laikā (no 10. līdz 14. februārim) kādā no t/c „Valleta” veikaliem iepērkas vismaz 50.00 Eur vērtībā un čeku uzrāda Informācijas centrā, saņem 2 (divas) biļetes uz filmu „Brīvība piecdesmit nokrāsās” („Fifty shades freed”) kino „3D Cinema” (Valmierā, Rīgas ielā 19) 14.02.2018. plkst.19:15 vai „Džumandži” („Jumanji”) 15.02.2018. plkst.19:15.

2. Uz kuru no filmām un kurā kino „3D Cinema” zāles rindā un vietā pircējs saņems biļetes, atkarīgs no tā, cik savlaicīgi viņš veiks pirkumu un čeku uzrādīs Informācijas centrā.

3. Par katru čeku, kas ir vismaz 50.00 Eur vērtībā, pircējs saņem 2 (divas) biļetes, pat ja tā summa ir lielāka.

4. Filmām noteikts vecuma ierobežojums – „Brīvība piecdesmit nokrāsās” ieteicama no 16 gadu vecuma, „Džumandži” – no 12 gadu vecuma.

5. Ja Pircējs nav sasniedzis iepriekš minēto vecumu, pēc biļetēm tam jāierodas kopā ar kādu no tā likumiskajiem pārstāvjiem vai aizbildni, līdzi ņemot abu personu apliecinošus dokumentus.

6. Izsniedzot biļetes, Informācijas centra darbinieks ir tiesīgs palūgt pircējam uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, lai pārliecinātos par viņa vecumu.

7. Uzrādītā čeka otrā pusē Informācijas centra darbiniekam ir tiesības uzspiest t/c „Valleta” zīmogu.

8. Pircējs nevar saņemt biļetes, ja pirkuma čeka summu sastāda alkohols (tajā skaitā alus), medikamenti, tabaka un tās izstrādājumi. Akcijā nepiedalās norēķini par t/c „Valleta” pieejamajiem pakalpojumiem, kā arī pirkumi, kas veikti, norēķinoties ar t/c „Valleta” dāvanu karti, ja starpība starp pirkuma vērtību un dāvanu kartes summu ir mazāka par 50.00 Eur.

9. Biļetes nedrīkst saņemt SIA „VRPB” darbinieki un viņu ģimenes locekļi, t/c „Valleta” darbojošos veikalu darbinieki, apkalpojošais personāls un viņu ģimenes locekļi.

10. Biļetes nav kompensējamas naudā.

11. Pretenzijas saistībā ar akcijas norisi pircēji var iesniegt t/c „Valleta” Informācijas centrā rakstiski tā darba laikā līdz 28.02.2018. plkst.20:00. Pretenzijā precīzi jāapraksta iebildumi un to pamatojums, kā arī jānorāda iesniedzēja vārds, uzvārds, tālrunis, kontaktinformācija. Pretenzijas tiek izskatītas un rakstiskas atbildes tiek sniegtas 2 nedēļu laikā (pasta zīmogs) pēc to saņemšanas.

Līdz: 
14/02/2018
 
 

Twiiter

draugiem.lv

Facebook

  • Latviešu

© 2008-2014 Valleta Pilsētas Galerija
Izstrāde 2011 4id.lv | Dizains Andris Jurga